من ایوب فرج اله ؛ مربی زندگی هستم. 🌷

از سال ۸۶ کار  بهبود و ارتقاء زندگی خود را در کنار مربیان معنوی مکاتب مختلف، اساتید فرهیخته روانشناسی و سایر علوم انسانی شروع کرده و از سال ۹۳ با وجودی سرشار از عشق و اشتیاق مربیگری زندگی هموطنانم رو آغاز کردم با این هدف که اونها هم بتونن از مسیری مثبت، موثر و معنوی راه زندگی خودشون رو پیدا کنن و با قدرت در اون گام بردارن.
از همون زمان که کارشناسی ارشد بیماری­ شناسی گیاهی رو در سال ۸۹ آغاز کردم ندایی در درونم نجوا می­کرد که این مسیر تو نیست، تو برای این فضا آفریده نشدی. همون زمان هر وقت فرصتی دست میداد سر کلاس­های بچه های علوم انسانی بویژه روانشناسی، جامعه­شناسی و فلسفه حضور پیدا میکردم و مشتاقتر از اونها به صحبت­های اساتید گوش می­دادم تا اینکه روزی تصمیم گرفتم در کنار انجام پایان نامه ارشد که دوسالی طول کشیده بود، مربیگری مهارت­های زندگی رو در جهاد دانشگاهی تهران آغاز کنم. دوره­ای صد روزه که تاثیر عمیقی روی آگاهی شخصی و تصمیم که گرفته بودم گذاشت. بعدها در کنار برگزاری این دوره، به پیشنهاد اساتیدم که حالا دوستانم شده بودن، رشته روانشناسی رو بصورت آکادمیک استارت زدم.
سخنوری حرفه­ای رو در موسسه سخنوران پارسی آموختم و در اون سالها زیر نظر مربیان کم نظیری، فروش و بازاریابی رو در حوزه بیمه، کتاب و بعدها ساختمان یاد گرفتم و تمرین کردم.
می تونم یکی از مهمترین نقطه عطف این سالهای شغلی خودم رو حضور در کنار فرماندار محترم شهرستان شوش جناب آقای دکتر غزی بعنوان مشاور جوان عنوان کنم که به درک بیشتر من از خودم و سیستم اجرایی کشورم منجر شد.
و گل سرسبد مسیر خودشناسی و رشد و توسعه فردی خودم رو در آشنایی با کارل گوستاو یونگ از زبان شیرین دکتر شیری میدونم و اکنون افتخار میکنم که شاگرد این مرد نازنین هستم.  
و با افتخار  مدت شش سالی هست که  راهبر ی تیم آموزشی آونگ توانگران رو به عهده دارم. و در این مدت حدود ۵۰۰۰ ساعت برای حدود ۴۰۰۰ نفر آموزش مهارت­های زندگی فردی و شغلی، سخنوری مقتدرانه و موثر، خودشناسی و شخصیت شناسی یونگی و …  بر عهده داشتم. از اعضای تیم “آونگ توانگران” می توان به سرکار خانم نسیم دیناری اشاره کرد که مربی توانمند در حوزه کودک، نوجوان و فرزندپروری هستند و حرف­ها برای گفتن دارند.
در ماه­های اخیر سعادت همکاری با رادیو دزفول، برنامه آوای دز رو داشتم.
برای تماس با بنده همیشه میتونید در شبکه های اجتماعی یا با این شماره تلفن تماس بگیرید. ۰۹۳۵۳۳۴۷۵۲۹
رسالت موسسه #آونگ_توانگران ارتقاء کیفیت همه‌جانبه زندگی شماست. سال به سال و گام به گام تا اوج آگاهی، رشد و شادمانی با شماییم🌷 پیام من عشق است. آرزویم رهائی همه انسانها از بند عقاید کهنه است. خداوند لبخند یک دوست یا شکفتن گلی است. آنگاه که عاشق شویم و هیچ چیز را قضاوت نکنیم خداوند در ما حلول میابد.